12 nëntor 2007

Dajt 2007

Lini pershtypjet tuaja per fundjaven qe kaluam ne shoqerine e njeri-tjetrit dhe pranine e Frymes se Shenjte!

Faleminderit dhe njehere te gjitheve per pjesemarrjen dhe ndihmesen qe dhate.

Te veprojme me drejtesi...
Te duam meshiren...
Te ecim me perulesi...

MIKEA 6:8

4 komente:

Edlira tha...

Ishte nje weekend te cilin nuk do ta harrojme lehte, pe vete faktin se u shkeputem nga gjithcka tjeter dhe iu kushtuam Zotit, adhurimit dhe njeri tjetrit. Shume frymezues, shume zbavites dhe shume qetesues.

Kur do bejme praaape nje aktivitet te tiiille??? :))))

Julian Kastrati tha...

Faleminderit per komentin!!!
Ne mbledhjen e sotme do te vendosim dhe daten per aktivitetin e ardhshem!!!

Fatjoni tha...

me pelqeu shume
Fatjoni

fatjoni tha...

Ishte nje nga udhtimet e mia me te mira pasi vendet malore i preferoj shum sepse me jep relaks.Falenderoj zotin per kto mrekullira qe kaber.Ishte nje udhetim qe sdo ta haroj kur.ju pershendes te gjitheve.