24 prill 2008

Me shume foto nga sabati i 12 prillit


Prezantimi i Fatjonit, alamet cuni etj etj...


Momenti i pagezimit te Fatjonit, nen buzeqeshjet e Gertit, Edlires dhe Zares...Sekondat pas zhytjes: Toni i emocionuar, Gerti duartroket, Juli merr fryme...


Trixi me himnin ne gjermanisht "Ne Ty Eshte Gezimi"


Kenga speciale e Florit "Zemren sjell tek Ti"


Cunat ne lutje: Fredi, Altini (Biri)


07 prill 2008

Sabat, 12 prill 2008!


Nje dite plot bekime -- Kishes sone i shtohet dhe nje anetar, Fation Goxhaj, (ne foto) pagezuar nga Pastor Julian Kastrati, dhe i rrethuar nga motrat dhe vellezerit besimtare.
Me shume foto te kesaj dite festive do shtohen se shpejti ne blog.

04 prill 2008

Cunat u kthyn nga Zagrebi

EKIPI ME UNIFORMEN KUQEZI
majtas lart: Oni, Flori, Liri, Altini, Juli
posht, Fredi, Bledi
kameraman: Fatjoni


PA GJO NUK NGELEM - CMIMI FAIR PLAYDobar dan! Te merkuren n'tre t'notes, u kthyn cunat e ekipit t'futbollit t'kishes. Lujtem me dinjitet n'Zagreb dhe thena se ju nerum. Fitum ene cmimin feer plej (Fair Play) se tregum korrektes t'modhe e shpirt gare te papam. Rrespekte!

Me kolegun maqedons ke kafja