04 prill 2008

Cunat u kthyn nga Zagrebi

EKIPI ME UNIFORMEN KUQEZI
majtas lart: Oni, Flori, Liri, Altini, Juli
posht, Fredi, Bledi
kameraman: Fatjoni


PA GJO NUK NGELEM - CMIMI FAIR PLAYDobar dan! Te merkuren n'tre t'notes, u kthyn cunat e ekipit t'futbollit t'kishes. Lujtem me dinjitet n'Zagreb dhe thena se ju nerum. Fitum ene cmimin feer plej (Fair Play) se tregum korrektes t'modhe e shpirt gare te papam. Rrespekte!

Me kolegun maqedons ke kafja

Nuk ka komente: